Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-07-20 15:19:53

Iluvaatar

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 5
Punktów :   

Szukamy Doradców

Witam. Jak każde królestwo, także i Iluvatar potrzebuje swoich dworzan. Przejdźmy do rzeczy. Poszukujemy odpowiedzialnych ludzi, którzy na dłuższy okres chcą związać się z naszym projektem. Kim są ci ludzie? Otóż ludzie ci Nazywają siebie doradcami. Nie są to zwykli gracze. Stoją wyżej w hierarchi ale też mają większe obowiązki i przywileje.

Obowiązki Doradcy:
a): Podczas powstawania gry:
- Musi aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum.
- Musi brać udział w beta testach, które będą odbywać się co jakiś czas.
- Musi poznawać grę od podszewki.
- Musi wykazywać zaangażowanie.

b): Podczas gdy gra będzie online
Wszystko to co w punkcie a), oraz:
- Musi doradzać nowym graczom, pokzaywać im co i jak.
- Musi pilnować porządku w grze ( Wyłapywać Cheaterów, botterów, spamerów , dzieci neo ETC)

Przywileje Doradcy
- Konto Premium na zawsze
-Znajomość Całej gry
- Możliwość pisania innym kolorem
-Możliwość Awansu.

Szukamy 20 doradców.  grupę tą podzielimy na dwie grupy po 10 doradców. Każdy grupa dostanie swojego Kapitana. Starszego Doradcę.

Jakich ludzi poszukujemy? Inteligentnych, gotowych do zaangażowania, kulturalnych i odpowiedzialnych.
Chętni niech zgłaszają się w tym temacie.
Wzór zgłoszenia

Imię:
Wiek:
Dlaczego ja:
Jak bardzo mogę się zaangażować:

Oraz proszę dopisać coś od siebie.
To by było na tyle.
Informacje dotyczące rozwoju gry będą umieszczane w : TO DO LIST

Offline

 

#2 2013-07-20 15:45:26

Magiczny Smok

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Szukamy Doradców

Imię: Piotrek
Wiek: 18
Dlaczego ja: Miałem dużo wspólnego z tym projektem 6 lat temu. Ogólnie nie wierzę że trafiłem na niego!!!!
Jak bardzo mogę się zaangażować: 100%

Coś od siebie: Projekt Iluvatar to najlepsza gra mojego dzieciństwa! Człowieku nawet nie wiesz jak ja się cieszę.! Ciekawe w ile zrobicie// Reszta to stara ekipa czy jak??

Offline

 

#3 2013-07-20 17:07:37

lagerka123 xd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Szukamy Doradców

Imię: Natalia                                                                                                                  wiek:13                                                                                                                                                                                                                   Dlaczego ja: lubię gry takiego typu też pewnie polubię będe zgłaszać złych graczy i zachowywać się odpowiednio i dobrze                                                                                                                                                                                                                jak bardzo mogę się zaangażować: 99%                                                                                                                                                                                                                        coś od siebie : hmm... tu nic mi nie przyszło do głowy xD ale ogarne gre jak najszybciej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granaruto-pbf.pun.pl www.starsknights.pun.pl www.rammstein.pun.pl www.rani-preity.pun.pl www.naruto-pun-fora.pun.pl